سخن مدیر عامل

باعث افتخار ماست که بعد از گذشت بیش از بیست سال همچنان خود را کنار مشتریان گرامی که شرکای حقیقی و همراهان همیشگی موفقیت های ما هستند می بینیم.

این شرکت تک تک مشتریان خود را ویژه می بیند و خدمتی ویژه به آنها عرضه می دارد،از این رو همواره با روی باز پذیرای نظرات و خواسته های مشتریان عزیز هستیم تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع بر پایه دانش ، بهترین خدمت را ارایه نماییم.

از روز اول تا آخرین روز همکاری مان تعهد می دهیم که همواره برای شما حق انتخاب قایل باشیم و پشتیبانی همیشگی و صادقانه ارایه  دهیم،نیروهای به روز ، توانمند، با انگیزه و پر تلاش به کار بگیریم ودر تمام تجهیزاتمان اصل بهترین کیفیت را رعایت کنیم.

.

 

با نهایت احترام

سیدحیدرهامونی

معرفی شرکت

صنعت پلاستیک یکی از برجسته ترین بخش های پتروشیمی می باشد که بخش اعظمی از تولیدات کشور را به خود اختصاص داده است.

شرکت شمس جاوید اروند در سال 1377 در زمینی به مساحت 12000 متر مربع با زیر بنای 6000 متر مربع به بهره برداری رسید. این شرکت با استفاده از فناوری روز دنیا و دارا بودن بیش از 11 خط تولید مجهز، ساخت کشورهای اروپایی و آزمایشگاه پیشرفته و پرسنل مجرب و متخصص اکنون به یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات پلیمری تبدیل شده است. این مجموعه با هدف استفاده از پتانسیل های خود برای تسهیل در امر تولید و در راستای اصل مشتری مداری به گونه ای رفتار می نماید که باعث رضایتمندی و کاهش هزینه های خرید برای مشتریان در عین بالا بودن کیفیت می باشد. جلب رضایتمندی مشتریان، متعهد به فراهم نمودن محیطی آرام و دلپذیر برای پرسنل و همکاران و رعایت کلیه استانداردهای کیفی و بهداشتی ما را به یکی از بزرگترین شرکت های تامین کننده در زمینه صنایع پلاستیک تبدیل نموده است.

TOP