درباره ما

آشنایی با شرکت شمس جاوید

شرکت شمس جاوید اروند در سال ۱۳۷۷ در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع با زیر بنای ۶۰۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید. این شرکت با استفاده از فناوری روز دنیا و دارا بودن بیش از ۱۱ خط تولید مجهز، ساخت کشورهای اروپایی و آزمایشگاه پیشرفته و پرسنل مجرب و متخصص اکنون به یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات پلیمری تبدیل شده است. این مجموعه با هدف استفاده از پتانسیل های خود برای تسهیل در امر تولید و در راستای اصل مشتری مداری به گونه ای رفتار می نماید که باعث رضایتمندی و کاهش هزینه های خرید برای مشتریان در عین بالا بودن کیفیت می باشد. جلب رضایتمندی مشتریان، متعهد به فراهم نمودن محیطی آرام و دلپذیر برای پرسنل و همکاران و رعایت کلیه استانداردهای کیفی و بهداشتی ما را به یکی از بزرگترین شرکت های تامین کننده در زمینه صنایع پلاستیک تبدیل نموده است.

شمس جاوید در نمایشگاه ایران پلاست

فصول مهم کاری ما

۱۳۷۷

سال تاسیس

شرکت شمس جاوید اروند در سال ۱۳۷۷ در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع بازیر بنای ۶۰۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید.این شرکت با استفاده از فنآوری روز دنیا ودارا بودن بیش از ۱۱ خط تولید مجهز ساخت کشورهای اروپایی و آزمایشگاههای پیشرفته و پرسنل مجرب و متخصص اکنون به یکی از بزرگترین تولید کنند گان محصولات پلیمری تبدیل شده است.

۱۳۸۸

فعالیت های بازرگانی(داخلی و خارجی)

سال ۱۳۸۸ آغازی بود برای ورود شمس جاوید اروند به عرصه صادرات و واردات مواد پلیمری و افزودنیها به تمامی کشورها .هم اکنون این شرکت باسابقه ای بیش از یک دهه در زمینه صادرات و واردات مواد پلیمری ،پلاستیک های صنعتی،انواع افزودنیها و پیگمنت ها در امور بازرگانی داخلی و خارجی حضور فعال و مستمر دارد.

۱۳۹۵

توسعه واحد تولید

این شرکت در راستای  توسعه  بخش تولید ،با استفاده از پتانسیل های خود با هدف  ایجاد تنوع  محصولات و افزایش ظرفیت تولید  موفق به راه اندازی یک واحد تولید جدید در شهر آبادان منطقه اقتصادی اروند گردید.این واحد تولیدی با دارا بودن  بیش از ۱۵ خط تولید مجهز و آزمایشگاه پیشرفته و داشتن دپارتمان کنترل کیفیت با حضور کارشناسان متخصص در سال ۱۳۹۵ کارخود را آغاز کرد.

۱۳۹۶

انتخاب به عنوان واحد نمونه سال

با تمام تلاشها و زحمات دلسوزانه  واحد تولید وتمامی همکاران ما در مجموعه شمس جاوید اروند توانستیم در سال ۱۳۹۶ بعنوان واحد نمونه تولید انتخاب شده و این موضوع باعث شد که تلاش ما در مجموعه چندین برابرشده و گام هایی برای استمرار حرکت در مسیر ارتقای کیفیت محصولات برداشته شود.در پی پیشرفت های قدم به قدم وبا توجه به نیاز بازار برآن شدیم که محصول جدیدی را به سبد محصولات خود اضافه نماییم که  برای اولین بار در جنوب کشور این خط تولید راه اندازی شد.